Hakkımızda

Firmamız Ninja Frutti olarak uzun yıllardır Dünyanın en önemli, Soft dondurma, Frozen yoğurt makineleri ve Ekipmanları üreticisi olan Ninja Frutti firması Türkiye ve Uluslararası üretim yapmaktadır. Tava Dondurma Makinelerinin Marka sahibi olarak,Marmara (İstanbul), Ege (İzmir) , Mersin,Adana ve Güneydoğu Anadolu bölge müdürlüklerimiz ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Ayrıca firmamız Ninja Frutti markası ile başta birçok çeşit dondurma toz karışımları olmak üzere çeşitli sektörlere yönelik endüstriyel toz karışımlar üretmektedir ve dünyaya ihracat yapmaktadır.

Tava Dondurma modelleri ise kendi mühendislik alt yapımız ile birçok parçasını Dünyanın çeşitli bölgelerinden ithal edip,montajını Uzak doğuda yaptırdığımız ve marka sahibi olduğumuz makinelerdir.

Tüm Makinalarımız 2 yıl garantili olup, müşteri memnuniyeti kapsamında tüm Türkiye genelindeki teknik servis ağımız ile makinelerimize 24 saat içerisinde yerinde teknik servis hizmeti veren ve bunu sözleşme ile müşterilerimize sunabilen bir firmayız.